Náš nadační fond adresně a transparentně pomáhá dětem a dospívajícím s talentem, který díky okolnostem nemohou rozvíjet, přičemž jsou z pohledu sociálního systému bezproblémoví.

Máte chuť dětem pomoci?
„Vyberte si svůj projekt“

projekt dokončen červenec 2024

Mário - 19 let
POUZDRO NA HOUSLE 

Mário Žiga je nesmírně milý a talentovaný mladý hudebník. Jeho srdci už v dětství učarovaly housle a svému snu, být úspěšným hudebníkem, věnuje veškerou energii a čas. Nyní ho čeká veliká výzva, od září nastupuje na studia do Innsbrucku. A moc by si přál a potřeboval pouzdro na housle. Pomůžete Máriovi společně s námi?

celková vybraná částka
16 333,-

projekt dokončen únor 2024

Matěj - 14 let
OHRAŇOVACÍ FRÉZKA

Matěj Bednář je talentovaný truhlář. Každou volnou chvíli tráví ve své dílně, kterou podědil po tatínkovi, a vyrábí svícny, dekorace nebo truhlíky pro maminku. Je to nesmírně milý, usměvavý kluk. Matěje, jeho maminku a mladší sestru potkalo velice neštěstí, zemřel jim tatínek. Maty pokračuje v jeho řemeslu a sní o tom, že jednoho dne bude truhlářem. Moc by si přál ohraňovací frézku.

celková vybraná částka
4 739,-

projekt dokončen únor 2024

Natálie - 14 let
KURZ MODEROVÁNÍ

Natálka Bidlová je velice talentovaná, mladá moderátorka. Již od druhé třídy moderuje reportáže o dění na její základní škole a ve městě, kde žije. Je nejmladší moderátorkou místní televizní stanice. Má veliký sen, moderování se věnovat i v dospělosti. A moc by si přála vyrazit na Kurz moderování.

celková vybraná částka
11 490,-

projekt dokončen leden 2024

Matěj - 11 let
BĚŽECKÉ BOTY A CYKLISTICKÉ TRETRY

Matěj Prokop je talentovaný cyklista, sportovec tělem i duší, a především neskutečně milý a skromný kluk. Boduje na závodech, pilně trénuje, kdy jenom může a díky podpoře svých báječných rodičů má našlápnuto k úspěšné sportovní kariéře. Matěj nás poprosil o pomoc.

celková vybraná částka
5 946,-

projekt dokončen červenec 2023

William - 13 let
SOUSTŘEDĚNÍ V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ

William Tobiáš Bednář je sportovec tělem i duší. Jeho srdce si získalo běžecké lyžování a věnujeme mu veškerý volný čas. Má za sebou i skvělé výsledky. Ale především má veliké ambice a sen, přál by si s týmem vyrazit na soustředění do Švédska.

celková vybraná částka
15 000,-

projekt dokončen červenec 2023

Eliška - 13 let
BEZPEČNOSTNÍ VESTA A HELMA, KALHOTY A BOTY NA KONĚ

Eliška Pokorná miluje koně. Pravidelně o ně jezdí pečovat, učí se na nich jezdit, a také na nich závodí. V létě i v zimě, za slunce i deště, když „má službu“, musí do stájí, aby koně měli co jíst, pít, měli čisté seno apod. A má veliký sen, zúčastnit se závodů, kde však potřebuje bezpečnostní helmu, vestu a další vybavení. 

celková vybraná částka
8 000,-

projekt dokončen červenec 2023

Jana - 14 let
KURZ KREATIVNÍHO PSANÍ V ANGLIČTINĚ

Jana Vinšová je úžasná a talentovaná mladá dáma, která doslova miluje jazyky. Nejvíce se věnuje angličtině, ale učí se také rusky, korejsky, a nově také španělsky a japonsky. Jejím snem je být překladatelkou a ve volném čase psát cestopisy. A proto si přeje pomoci s úhradou účasti na Kurzu kreativního psaní v angličtině. 

celková vybraná částka
8 020,-

projekt dokončen červen 2023

Kristýnka - 9 let
FOTBALOVÉ KOPAČKY A CHRÁNIČE NA FOTBAL

Kristýna Kárníková je mladá usměvavá slečna, která ze všeho nejraději sportuje. Chodí do třetí třídy a jejímu srdci učaroval fotbal. Přeje si, a po pravdě i potřebuje, fotbalové kopačky a chrániče.  

celková vybraná částka
1 048,-

projekt dokončen červen 2023

Jakub - 12 let
HOKEJOVÉ BRANKÁŘSKÉ RUKAVICE

Jakub Dostál ze všeho nejraději sportuje. Je sportovně opravdu nadaný a nejvíce si zamiloval hokej. Na ledě stál poprvé v pěti letech. A od té doby bruslí takřka každý den. Kraluje v bráně, aktivně se věnuje pomoci ve školičce bruslení, má parádní výsledky ve škole. A moc by si přál nové brankářské rukavice. Pomůžete mu společně s námi?

celková vybraná částka
13 199,-

projekt dokončen červen 2023

Vojta - 13 let
NOTEBOOK

Vojtěch Püschel je mladý šikovný student. Ve škole má skvělé známky, miluje zeměpis, pozná všechny vlajky světa, ve volném čase hraje fotbal a má veliké přání. Nemá doma notebook, na kterém by se mohl připravovat na vyučování. A tak dohání vše potřebné před vyučováním na školních počítačích. 

celková vybraná částka
9 900,-

projekt dokončen červen 2023

Ondřej - 9 let
FOTBALOVÝ MÍČ A FOTBALOVÉ CHRÁNIČE

Ondřej Kárník je milovník sportu. Studuje třetí třídu a nejvíce si zamiloval fotbal. I na naše setkání přišel v dresu oblíbeného klubu FC Bayern Mnichov. Přál by si proto nový míč a chrániče.

celková vybraná částka
1 048,-

projekt dokončen únor 2023

Emma - 12 let
PŘÍSPĚVEK NA JAZYKOVÝ TÁBOR

Emma Válková je mladá talentovaná „lingvistka“. Jazyky jí nesmírně baví, studuje francouzštinu či španělštinu, ale angličtina si získala její srdce. Věnuje se jejímu studiu doslova od malička. Čte knihy v angličtině, zpívá si anglické texty, sleduje pohádky a filmy v angličtině. A z možnosti konverzace s rodilým mluvčím jásá. Za podpory své maminky dělá pro rozvoj svého talentu maximum a nyní má veliký sen – účast na letním jazykovém táboře. 

celková vybraná částka
7 050,-

projekt dokončen prosinec 2022

Lukáš - 16 let
PŘÍSPĚVEK NA VĚDĚCKÝ KURZ

Lukáš je nyní studentem prvního ročníku gymnázia. Zájem o přírodní vědy se rozhodl přetavit ve své budoucí povolání. A na rozvoji svého snu, studovat jednoho dne biologii a chemii, potažmo biochemii, pracuje každý den. Díky CTM (Centru pro talentovanou mláděž) se přihlásil na velice náročný, ale nesmírně obohacující online kurz Biology Honors. A právě s prosbou o podpoře v úhradě tohoto jedinečného kurzu se na nás Lukáš s rodinou obrátili.

celková vybraná částka
12 940,-

projekt dokončen listopad 2022

Hanka - 17 let
PŘÍSPĚVEK NA SOUSTŘEDĚNÍ A PŘÍPRAVU NA LYŽÍCH

Hanka Semeráková je opravdu talentovaná. Pozitivně naladěná, nevzdávající se, bojující. Cílevědomá mladá žena, která jde za svým snem. Miluje lyžování a věnujeme mu všechnu energii a čas. Tento příběh mě prostě baví. A vás bude taky. Příběh o talentu, o tom, jak se nevzdávat, příběh, který do Cesty talentu patří! Hanka má sen a potřebuje naši pomoc. Pomůžete jí společně s námi?

celková vybraná částka
20 000,-

projekt dokončen říjen 2022

Tereza - 12 let
KRASOBRUSLAŘSKÉ BRUSLE
 

Terezka Heroutová je mladá talentovaná krasobruslařka. Velice milá, usměvavá slečna, kterou baví angličtina a francouzština a sní o kariéře trenérky. Bydlí s maminkou, pejskem Archiem a kocourkem Montym a společně nás požádaly o pomoc. Terezka by si moc přála speciální brusle na skákání. Pomůžete jí společně s námi?

celková vybraná částka
7 000,-

projekt dokončen září 2022

Oto - 20 let
PŘÍSPĚVEK NA STUDIA V ZAHRANIČÍ

Oto Ulrich je neskutečně talentovaný, ale  také neskutečně milý a pokorný mladý muž. Nechápejte to špatně. Takto fyzikou a matematikou talentovaný člověk často těžce hledá společnou řeč s „normálním“ laikem. To není případ Oty a setkání s ním jsem si opravdu užila. S radostí si se mnou povídal o vědě, svých snech i literatuře. Přeje si studovat fyziku a astrofyziku v Dublinu. A potřebuje naši pomoc.

celková vybraná částka
30 000,-

projekt dokončen březen 2022

Nikola - 12 let
BEZPEČNOSTNÍ VESTA NA JÍZDU NA KONI

Nikolu Hlavatou si možná někteří pamatujete. Toto mladou talentovanou jezdkyni jsme podpořili v srpnu 2018 díky naší pomoci (příspěvek na startovné na závodech) a samozřejmě své píli a práci se dnes Nikolka může pyšnit úžasnými výsledky. Nyní však začíná trénovat obtížnější skoky a ty s sebou nesou také riziko nebezpečného pádu. Proto nás Nikolka poprosila o pomoc a přála by si bezpečnostní nafukovací vestu.

celková vybraná částka
13 500,-

projekt dokončen listopad 2021

Tereza - 18 let
PŘÍSPĚVEK NA CERTIFIKÁT Z ANGLIČTINY

Tereza Kučerová svému snu, stát se lékařkou a vědkyní, věnuje každou volnou chvíli. Biologie, chemie, ale i angličtina. Volnočasové aktivity věnované ekologii a ochraně životního prostření. Medailové pozice z vědomostních olympiád, laboratorní stáže, vědecké kurzy. Nenechte se však mýlit, Tereza také píše básně a povídky. O této dámě ještě uslyšíme. A nyní potřebuje naši pomoc.

celková vybraná částka
10 000,-

projekt dokončen listopad 2020

Miriam - 18 let
PŘÍSPĚVEK NA KONCERTNÍ HARFU

Miriam Raichová má hudbu v krvi. Již od dětství se věnovala hře na klavír. Když však jednoho dne uslyšela zvuk keltské harfičky, její srdce mělo jasno. Každý den před spaním říkala od dětství své mamince, že by si přála harfu. A právě teď se studentce Pražské konzervatoře její veliký sen plní.

 

celková vybraná částka
24 000,-

projekt dokončen říjen 2020

Adélka - 13 let
PŘÍSPĚVEK NA TRETRY A BOTY NA BĚH 

Adélka Sára Plecháčová je mladá talentovaná sportovkyně. Milá, společenská slečna, která sportuje od raného dětství a jejímu srdci učarovala atletika. Její maminka má na starosti ještě mladší sestru, a proto nás poprosily dámy o pomoc. Nové tretry a botky na běh jsou snem této mladé slečny.

celková vybraná částka
3 329,-

projekt dokončen srpen 2020

Lukáš - 16 let
PŘÍSPĚVEK NA ŠKOLNÉ
 

Lukáš Juřica je velice talentovaný mladý muž, který se zamiloval do programování a robotiky. Nyní jej čeká studium na odborném gymnáziu, jež je zaměřeno právě na IT a pro Lukáše je jako stvořené. Luky má ještě dva sourozence. Jeho talent bohužel doprovází také vážné zdravotní problémy. Jeho rodiče nás poprosili o pomoc. Studium se totiž platí. Pojďme společně pomoci tomuto úžasnému chlapci.

celková vybraná částka
25 000,-

projekt dokončen duben 2020

Nikos - 8 let
PŘÍSPĚVEK NA CYKLISTICKÉ TRETRY, BOTY NA BĚH A CYKLISTICKÉ BRÝLE
 

Nikos Karajanis je sportovec tělem i duší a jeho největším vzorem je jeho tatínek. Nikos je talentovaný cyklista a už v osmi letech dosahuje skvělých výsledků, a to nejen na kole, ale i v běhu a dalších tréninkových aktivitách. Cyklistika je ale hodně drahý sport. Věděli jste, že i kolo pro takto mladého sportovce se sestavuje na míru? Tak si to asi dokážete představit… Nikos má úžasné rodiče, tatínek pedagog jej trénuje a maminka, jak sám Nikos krásně píše v motivačním dopise, zajišťuji to správně sportovní i rodinné zázemí. Nyní máme společně možnost podpořit tohoto mladého cyklistu i jeho rodinu. Nikos si přeje nové cyklistické tretry, běžecké boty a cyklistické brýle.

celková vybraná částka
11 517,-

projekt dokončen leden 2020

Lada - 12 let
PŘÍSPĚVEK NA LEKCE ŠACHU 

Lada Zelbová boduje jako šachistka. Čerstvá mistryně ČR v rapid šachu či stříbro z mistrovství Evropské unie jsou jen úspěchy posledního kvartálu. Tato mladá dáma vyniká v tomto zajímavém oboru, kterému dominují spíše muži. Lada má tři bratry a dokonce má možnost se dvě z nich doma šach trénovat. Trénuje, jak může, ale nejvíce se zdokonaluje díky tréninkům se šachovým mistrem. Tyto lekce jsou však pro rodinu se čtyřmi dětmi velice finančně náročně. Proto nás Lada poprosila o pomoc.

celková vybraná částka
13 200,-

projekt dokončen srpen 2019

Michael - 10 let
PŘÍSPĚVEK NA ÚČAST TANEČNÍM MISTROVSTVÍ EVROPY 

Míša Krameš je tanečník tělem i duší. Jak sám říká, tanec miluje. A proto se mu věnuje už od 4 let. Stejně, jako jeho taneční partnerka Maruška, nejdříve tančil street dance a nyní se věnuje i latinsko-americkým tancům. Tenhle neposedný mladý muž má sen, vyrazit na WADF mistrovství Evropy do Moskvy.

 

celková vybraná částka
9 000,-

projekt dokončen srpen 2019

Natálie - 13 let
PŘÍSPĚVEK NA ÚČAST TANEČNÍM MISTROVSTVÍ EVROPY 

Natálka Kramešová by nejraději tančila pořád. Tato talentovaná mladá dáma se tanci věnuje od svých čtyř let. Nejdříve se věnovala zumbě, potom street dance a nyní tanči solo i synchro latinu. Sport je Natálce více než blízký, a proto ve volných chvílích také moc ráda lyžuje. Poprosila nás o pomoc se splněním jejího snu, vyrazit na WADF mistrovství Evropy do Moskvy.

 

celková vybraná částka
9 000,-

projekt dokončen červenec 2019

Maruška - 11 let
TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ A TANEČNÍ BOTY

Maruška Škvárová je mladá talentovaná dáma s uměleckým zaměřením, která už jako malá holčička sledovala v televizi pořad Stardance a přála si umět tančit. A proto se přihlásila do tanečního klubu, a přes street dance se protančila až k milované latině. Ráda také maluje a věnuje se hudbě. Přála by si vyrazit na taneční soustředění a nové taneční střevíčky.

 

celková vybraná částka
6 300,-

projekt dokončen srpen 2019

Milan - 14 let
BRUSLE A CHRÁNIČE NA HOKEJ

Milan Cihelka se pro život na ledě snad narodil. K hokeji ho přivedli rodiče, především tatínek. Tento talentovaný mladý muž se hokeji věnuje od čtyř let, bruslit se naučil jedna dvě a nejen talentem, ale především pílí a odhodláním za podpory své rodiny dosahuje skvělých výsledků. Nezapomíná ani na studium. Nyní by potřeboval nové brusle a chrániče.

 

celková vybraná částka
9 800,-

projekt dokončen březen 2019

Aneta - 11 let
OBLEČENÍ NA BĚŽKY

Aneta Bímanová je talentovanou sportovkyní. Ještě, než zastoupila do školy, začala se věnovat běžeckému lyžování. A u tohoto náročného sportu zůstala. Trénuje třikrát týdně, v sezóně má každý víkend závody. Anetka si přeje soupravu na běžky – bundu, kalhoty a čepici.

 

celková vybraná částka
4 499,-

projekt dokončen červen 2019

Martin - 15 let
TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ A TANEČNÍ BOTY

Martin Balán je umělec tělem i duší. Od dětství se věnuje herectví a ve čtvrté třídě si zamiloval tanec. Nejdříve street dance, a pak latinu. Trénuje v každou volnou chvilku. A se svou taneční partnerkou dosahuje skvělých výsledků. Navíc zvládá studovat osmileté gymnázium. Martin má dva mladší sourozence a poprosil nás o pomoc s koupí nových tanečních bot a účastí na letním tanečním soustředění. Jako poděkování by rád vystoupil v domově seniorů.

celková vybraná částka
6 000,-

projekt dokončen červen 2019

Viktorka - 18 let
OBLEČENÍ NA LYŽE

Viktorie Vydrová vyrůstá ve sportovní rodině. Tatínek ji přivedl k lyžování, kterému se věnuje od svých čtyř let. Letošní cíl si studentka gymnázia stanovila hodně vysoko, přeje si se kvalifikovat na Mistrovství světa juniorů. Potřebovala by novou výbavu na lyže – nepromokavou lyžařskou bundu a kombinézu.

 

celková vybraná částka
10 500,-

projekt dokončen březen 2019

Terezie - 16 let
PŘÍSPĚVEK NA ÚČAST NA TENISOVÉM TURNAJI

Terezie Pluhařová má od mala sen, přeje si být tou nejlepší tenistkou. A pro naplnění svého snu dělá doslova všechno. Trénuje odmalička každý den, obětuje tenisu všechen čas a energii a díky úžasné podpoře své maminky, která se snaží své dcerce pomoci, jak jen může, se dokonce vzdala kamarádů, školy a přestěhovaly se společně do Prostějova, kde je to nejlepší tenisové zázemí v republice.

celková vybraná částka
14 850,-

projekt dokončen březen 2019

Tomáš - 12 let
PŘÍSPĚVEK NA DIGITÁLNÍ PIÁNO

Tomáš Ittner má hudbu v krvi. Už jeho dědeček „muzicíroval“ a tatínek je také hudebník. Krom školních povinností Tom rád hraje florbal, ale srdíčko má někde jiné – u piána. Každý den pilně trénuje, aby se mu třeba někdy splnil sen největší, dostat se na konzervatoř. Poprosil nás o pomoc s koupí nového digitálního piána.

celková vybraná částka
10 120,-

projekt dokončen leden 2019

Lukáš - 12 let
PŘÍSPĚVEK NA STAVEBNICI PROGRAMOVATELNOU V ROBOTA

Lukáš Wenke je neskutečně nadaný mladý muž. Nejen, že trénuje atletiku, přesněji řečeno válí ve vrhu koulí, ale baví ho přírodní vědy. V biologických olympiádách boduje, ale především ho neskutečně baví robotika. Navštěvuje i kroužek, kde se učí programovat. A právě s robotikou je spjato Lukáškovo přání, přál by si speciální stavebnici, ze které může vytvořit a naprogramovat robota.

celková vybraná částka
9 000,-

projekt dokončen prosinec 2018

Ondřej - 12 let
POSILOVACÍ POMŮCKA A BOTY NA BĚH

Ondřej Souček je sportovec tělem i duší. Kolo, skály, běžky, snowboard, capoeira, ale především běh. A to ne ledajaký. Ondra je čerstvý Mistr České republiky v překážkovém běhu a pravidelně stojí „na bedně“ na závodech typu Gladiator či Spartan Race, a to se každého závodu účastní i 600 dětí! Ondra je borec a neskutečně maká. A má sen, přeje si nové běžecké boty a posilovací přitahovadlo.

celková vybraná částka
5 610,-

projekt dokončen prosinec 2018

Anička - 11 let
CVIČKY, DRES, PUNČOCHÁČKY A ŠKOLNÉ NA BALET

Anna Pokryvačová je dáma mnoha tváří. Jejímu srdci nejvíce učaroval balet a jejím životním snem je studium tance, tedy přesněji baletu s tajným přáním, stát se primabalerínou. Nenechte se však mýlit. Krom baletu se Anička ještě věnuje hře na klarinet a hraje nejen v dechovce, ale i folklórním sboru. Navíc chodí do skauta, a tak se žádný den po škole nenudí, má totiž kroužky, někdy i dva za sebou.

celková vybraná částka
2 452,-

projekt dokončen červen 2018

Ema - 11 let
NOVÉ LYŽE A CHRÁNIČE NA SLALOM

Emička Němečková je mladá talentovaná lyžařka. Lyžování se věnuje už od čtyř let. Trénuje čtyřikrát týdně, každý víkend jezdí na závody, nemá takřka žádný volný čas. Přesto sama přiznává, a její maminka to potvrzuje, že se ještě nikdy nestalo, že by se jí na svah nechtělo, že by se jí nechtělo vstávat o víkendu v půl páté ráno na závody, že by někdy chtěla jít domů, protože jí něco bolí nebo je jí zima. Ema je neskutečný bojovník. Má za sebou úspěšnou sezónu a moc by se přála nové lyže na obří slalom a chrániče.

celková vybraná částka
9 090,-

projekt dokončen červen 2018

Alena - 18 let
PŘÍSPĚVEK NA FOTOAPARÁT ZA ÚČELEM VÝZKUMNÉ CESTY

Alena Brabencová je jednoduše neskutečná. Tato mladá dáma z malého městečka Mimoň si přeje v životě něco opravdu dokázat. Sama se již od 13cti let přihlašuje do soutěží, stipendijních programů, univerzitních letních škol, aby na sobě mohla pracovat. Je to úžasný pokorná slečna, která jako jediná Česka dostala nyní možnost v rámci spolupráce Deutsche Bahn a Schwarzkopf Foundation zdarma 30 dní cestovat po celé Evropě. Vydá se na cestu v srpnu, aby navštívila velká i malá města, od německého Berlína, přes italské Bari, až po balkánský Mostar. A poprosila nás o pomoc. Šetří si na foťák, kterým by svou cestu zdokumentovala a potřebovala by s jeho koupí pomoci. Co říkáte, podpoříme Alenu, která má našlápnuto k tomu, aby se stala významnou ženou České republiky?

celková vybraná částka
10 000,-

projekt dokončen červenec 2018

Nela - 12 let
STARTOVNÉ NA ZÁVODY S PONÍKEM

Nela Havelková miluje jezdectví. U koní tráví veškerý volný čas. Pečuje o ně, ale především na nich ráda jezdí. S poníkem Pírkem se jí podařilo dosáhnout skvělých úspěchů. Ke koním ji přivedla maminka a je jejím velikým vzorem, stejně jako její starší sestra Klára. Až bude dospělá, přála by si Nela být veterinářkou a mít útulek pro opuštěná zvířata. Ráda by nyní startovala na dalších závodech. Ale účast je velmi finančně nákladná, a proto nás poprosila o pomoc.

celková vybraná částka
11 000,-

projekt dokončen srpen 2018

Nikola - 9 let
PŘÍSPĚVEK NA STARTOVNÉ NA ZÁVODY NA KONI

Nikola Hlavatá s koňmi doslova a do písmene vyrostla. Poprvé na koni seděla ve čtyřech letech a do těchto vznešených stvoření se zamilovala. A už od oněch čtyřech let se účastní závodů a dosahuje skvělých výsledků. Její maminka pracuje ve stájích a snaží se svou dcerku podporovat, co jen může. Nyní by se Nikolka ráda účastnila závodů, ale potřebovala by pomoci s úhradou startovného.

celková vybraná částka
11 000,-

projekt dokončen březen 2018

Veronika - 14 let
KURZ MODEROVÁNÍ
 

Veronika Neureiterová je mladá ambiciózní dáma. Jejím velikým snem je profese moderátorky. Od loňského roku pracuje jako televizní redaktorka, díky čemuž se nejen objevuje před kamerou, ale také se podílí na přípravě reportáží, scénáři či samotném stříhání. Je si vědoma toho, že je potřeba na sobě pracovat, a proto by ráda, s naší pomoci, vyrazila na umělecký vzdělávací kurz, kde by mohla pořádně zapracovat na svých komunikačních dovednostech.

celková vybraná částka
3 289,-

projekt dokončen březen 2018

Daryna - 14 let
KURZ ZNAKOVÉ ŘEČI

Daryna Kus, 046, je mladá dáma, která má úžasný koníček, přeje si pomáhat druhým. Už před dvěma lety začala navštěvovat kurzy znakové řeči. Má totiž sen, chce se stát překladatelkou znakové řeči a pomáhat tak neslyšícím lidem.  Poprosila nás proto o příspěvek na kurz znakové řeči.

celková vybraná částka
3 410,-

projekt dokončen březen 2018

Adéla - 14 let
PŘÍSPĚVEK NA ME V TANCI

Adélka Fajfrová je mladá energetická dáma, která se od malička věnuje sportu. Ve čtyřech letech začala s gymnastikou, potom se začala věnovat tanci – streetdance, až jejímu srdci učarovaly latinsko-americké tance. Streetu se věnuje už čtyři roky, třetím rokem tančí s partnerem latinu a nyní si ke všem tanečním, ale i školním povinnostem - studuje totiž osmileté gymnázium, přibrala novou disciplínu – duo synchro latinu. Se svou taneční partnerkou mají skvělé výsledky na soutěžích a nyní mají možnost soutěžit na Mistrovství Evropy v Rusku. A právě s účastí by Adélka potřebovala pomoci.

celková vybraná částka
8 892,-

projekt dokončen březen 2018

Karolína - 11 let
PŘÍSPĚVEK NA ME V TANCI

Karolínka Tučková miluje tanec. Nejdříve tančila v Lidové škole umění, až rodiče přihlásili do tanečního klubu BDAT.  Zde se začala věnovat stylu streetdance, ale jejím snem byly latinsko-americké tance. Trénovala a tančila street a tajně pokukovala po starších tanečnících, jak krásně tančí v párech její milovanou latinu. Její sen se splnil a i ona se začala se svým tanečním partnerem věnovat latině, ve které se jim daří a jezdí na soutěže. Karolínky partner je starší, proto musí tančit vyšší kategorie. Ale Karolínka se snaží, trénuje a mezi staršími tanečnicemi se jí daří. Před necelým rokem se svou taneční partnerkou začala věnovat stylu synchro duo latina. Mají skvělé výsledky na soutěžích a nyní mají možnost soutěžit na Mistrovství Evropy v Rusku. A právě s účastí by Karolínka potřebovala pomoci.

celková vybraná částka
8 892,-

projekt dokončen srpen 2017

Adéla - 14 let
BOTY NA SOFTBALL

Adélku Kutíkovou už dobře znáte. Tuto talentovanou dívenku jsme na jaře loňského roku podpořili a splnili jí její sen, pořídili jsme jí novou pálku, přilbu a lapačku. Adélka na základě naší pomoci zrealizovala úžasnou zpětnou vazbu. A tak jsme si nyní řekli, že bychom jí pomohli znovu. Potřebovala by boty na softball.

celková vybraná částka
2 000,-

projekt dokončen srpen 2017

Vláďa - 7 let
PŘÍSPĚVEK NA ŠKOLNÉ

Vláďa Semyakin má veliký sen – přeje si být vědcem. Už od tří let svému snu podřizuje všechno a věda je jeho život. Navštěvuje s maminkou vědecké výstavy, studuje encyklopedie, hledá souvislosti mezi fyzikálními jevy a snaží se je pochopit. Jeho denním tématem jsou černé díry, genové inženýrství, atomy, antihmota, záhady vesmíru… Vláďa má skvělé výsledky při testech v klubu Mensa ČR. Nyní dokončil první třídu na „vědecké“ škole Lvíčata. A přeje si na této škole studovat dál, ale Vláďa i jeho maminka potřebují pomoci s úhradou školného.

celková vybraná částka
30 000,-

projekt dokončen červen 2017

Lukáš - 8 let
PŘÍSPĚVEK NA ME V ŠACHU

Lukáš Zelba je nadaný šachista. Ve svých osmi letech se může pochlubit titulem Mistra ČR. Jeho hlavě učarovala čísla, matematika mu jde doslova sama, nejen proto je v šachu tak úspěšný. Doma má tři sourozence, Ladu, Josífka a Matěje. Jeho snem je účast na Mistrovství Evropy v šachu, ale veškeré náklady je třeba uhradit. Lukášek a jeho rodina na nás obrátili s žádostí o podporu. Pomůžeme mu s reprezentací naší republiky?

celková vybraná částka
10 000,-

projekt dokončen červen 2017

Bára - 14 let
ZÁVODNÍ PLAVKY

Bára Jurčíková je mladá ambiciózní dáma. Ve škole má, i v deváté třídě, samé jedničky, ráda chodí na výlety a čte, ale ze všeho nejraději plave. Bára si zamilovala plavání a na trénink chodí někdy i více než 7x týdně. Moc by si přála závodní plavky. Maminka totiž Báru a její bratry, trojčata, vychovává sama. A Baruška je jediná, kdo ještě závodní plavečky nemá.

celková vybraná částka
7 325,-

projekt dokončen květen 2017

Vašek - 10 let
KLARINET

Václav Hošek je usměvavý mladý hudebník. Od první třídy hraje na klarinet. A hru na tento hudební nástroj si zamiloval. Inspiraci možná našel doma, hudbě se věnují i jeho čtyři sourozenci. Vašek má klarinet půjčený ze školy. A moc by si přál mít svůj vlastní nástroj.

celková vybraná částka
10 340,-

projekt dokončen červenec 2017

Honzík - 7 let
BRUSLE A CHRÁNIČE NA HOKEJ

Honzík Jaeger doslova žije hokejem. Je teprve v první třídě a už hraje a trénuje s chlapci ze třetích tříd, sbírá ocenění na turnajích a hokeji věnuje každou volnou chvilku. Tenhle usměvavý mladý klučina má hokej v krvi. A moc by si přál brusle a chrániče na hokej

celková vybraná částka
2 640,-

projekt dokončen červen 2017

Samuel - 14 let
PILOTNÍ KURZ

Samuel Bělohlávek je mladý muž, jehož vášní je létání. Jeho největším snem je stát se pilotem. A svému snu jde naproti, co mu síly stačí. Ne vše je ale v jeho silách. Proto nás poprosil o pomoc. Rád by si udělal pilotní průkaz na malé sportovní letadlo, tzv. ultralight.

celková vybraná částka
31 000,-

projekt dokončen duben 2017

Jarda - 14 let
PŘÍSPĚVEK NA TANEČNÍ LEKCE

Jaromír Stejskal je mladý gentleman. Má úžasné vystupování, je velmi milý a jeho největším koníčkem je společenský tanec. Jarda se v tomto sportu našel a věnuje mu každou volnou chvilku. Nemyslete si, nemá však jednoduchý život. Osud si pro tohoto mladého muže nachystal těžkou zkoušku. Jarda se totiž léčí s epilepsií. Ale bojuje a raduje se ze života. Moc by si přál příspěvek na taneční lekce.

celková vybraná částka
5 280,-

projekt dokončen únor 2017

Míša - 13 let
BOTY PRO MAŽORETKU

Míša Macnarová se od šesti let věnuje mažoretkovému sportu. Pravidelně trénuje, účastní se závodů. A když netrénuje, nebo není ve škole, pomáhá nejraději své mamince a stará se o malou sestřičku. Míša si moc přeje a potřebuje kozačky pro mažoretku. Pojďme podpořit tuto mladou dámu.

celková vybraná částka
1 969,-

projekt dokončen březen 2017

Bára - 13 let
TANEČNÍ ŠATY

Barbora Drahoňovská je neskutečně pozitivní mladá dáma, která se stále usmívá. Miluje tanec a věnuje mu každý volný moment. Proč by se taky nesmála, je mladá, hezká, dělá, co ji baví…, pomyslí si možná někdo. Ale Baruška nemá tak jednoduchý život. Léčí se s cukrovkou. Ale bojuje. Sama tanec označuje nejen jako zábavu, ale i jako lék. A tak si užívá života možná více, než její zdravé vrstevnice. Moc by si přála šaty na latinské tance.

celková vybraná částka
5 000,-

projekt dokončen únor 2017

Eliška - 11 let
BOTY NA BĚŽKY

Eliška Bímanová sportuje od malička. Jejímu srdci však nejvíce učarovalo běžkové lyžování. Eliška se opravdu snaží, trénuje a dře, ale ke svému výkonu potřebuje i kvalitní vybavení. Moc by si proto přála nové boty na „skejt“.

celková vybraná částka
6 259,-

projekt dokončen únor 2017

Tereza - 13 let
SOUSTŘEDĚNÍ

Tereza Fuchsová je úžasná mladá dáma. Má skvělé výsledky ve škole, krásně maluje, hraje na flétnu, ale jejímu srdci nejvíce učaroval sport. Fotbal a brána ji baví nejvíce. Terezka by si moc přála vyrazit na fotbalové soustředění, které rozvoji její talentu neskutečně pomůže. Tak co říkáte, pomůžeme jí?

celková vybraná částka
5 500,-

projekt dokončen únor 2017

Daniela - 11 let
VÝTVARNÝ TÁBOR

Daniela Janská je mladá umělkyně. Od mala ji baví malování a ruční práce. Moc by si přála vyrazit na výtvarný tábor.

celková vybraná částka
4 939,-

projekt dokončen únor 2017

Alva - 10 let
SLALOMOVÝ KAJAK

Alva Beier, 034, je prima kluk, který je nejraději v přírodě. Rád běhá, v zimě tráví volné chvíli na svahu, v létě se rád prochází v lese, ale jeho největším koníčkem je voda. Alva je vodák a jezdí na kajaku.

celková vybraná částka
11 000,-

projekt dokončen únor 2017

Veronika - 12 let
STARTOVNÉ NA ZÁVODECH S PONÍKEM

Veronika Vaňková je úžasná mladá dáma. Už od svých čtyřech let se věnuje jízdě na koni. S poníkem Stázkou podávají skvělé výkony, a proto by se rády v přicházející sezóně zúčastnily závodů.

celková vybraná částka
12 000,-

projekt dokončen prosinec 2016

Lukáš - 14 let
JAZYKOVÝ TÁBOR

Lukáš Nývlt je šikovný kluk, jehož láskou jsou jazyky. Už se nám podařilo mu jeden sen splnit - vyrazil na jazykový tábor. A protože splnil svou zpětnou vazbu, navrhl parádní anglicko-česká pexesa, rozhodli jsme se mu my i manželé Velkovi pomoci znovu.

celková vybraná částka
7 000,-

projekt dokončen prosinec 2016

Tereza - 13 let
KOPAČKY A RUKAVICE

Tereza Fuchsová je usměvavá mladá dáma, jejíž energie, zdá se, nikdy nekončí. Hraje závodně florbal a dokonce i fotbal. A právě fotbal a brána ji baví nejvíce. Moc si přeje nové kopačky a rukavice.

celková vybraná částka
3 410,-

projekt dokončen listopad 2016

Eliška - 10 let
HOUSLE

Eliška Hejnová je kouzelná mladá dáma, která se zamilovala do hry na housle. Nyní hraje na zapůjčené housličky v hudební škole. Moc by si přála své vlastní housle. Pomůžeme této mladé hudebnici a splníme jí její hudební sen?

celková vybraná částka
18 000,-

projekt dokončen listopad 2016

Denis - 11 let
POZOUN
 

Denis Hejna je usměvavý mladý hudebník. Už pět let hraje na trubku. Moc by si přál hrát na pozoun. Pojďme Denisovi pomoci a jeho sen mu splnit.

celková vybraná částka
16 500,-

projekt dokončen listopad 2016

Pavel - 12 let
BOTY NA TENIS

Pavel Rada je sportovec tělem i duší. Jeden sport doslova miluje -- tenis. Jeho vzorem je Rafael Nadal. Přeje si nové boty na tenis. Co říkáte, pomůžeme mu jeho přání splnit, aby jednoho dne mohl Rafaela dostihnout?

celková vybraná částka
1 250,-

projekt dokončen říjen 2016

Natálie - 15 let
NOVÝ ŠKOLNÍ BATOH

Natálka Vavřinová je báječná holka. Už se nám podařilo jí jednou pomoci. Za pomoc vymyslela a zrealizoval krásnou zpětnou vazbu. A nyní, když se dostala na vysněnou střední školu, nás poprosila o pomoc. Potřebuje nový školní batoh.

celková vybraná částka
600,-

projekt dokončen říjen 2016

Vojta - 12 let
BĚŽKY A BOTY NA BĚŽKY

Vojta Fišer se sportu věnuje od malička. Od první třídy se zaměřil na běh na lyžích a dosahuje parádních výsledků. Přeje si nové běžky a boty na běžky. Pojďme podpořit jeho talent.

celková vybraná částka
10 153,-

projekt dokončen srpen 2016

Patrik - 14 let
VĚDECKÁ EXKURSE V CERNu

Patrik Zavoral je neobyčejný kluk, jehož celoživotní vášní je fyzika. Aby mohl získat nové znalosti, přeje si navštívit Mekku všech fyziků. Touží po vědecké exkursi do CERNu.

celková vybraná částka
9 902,-

projekt dokončen červenec 2016

Zuzana - 9 let
JEDNODÍLNÉ SPORTOVNÍ PLAVKY

Zuzana Radová je ve vodě jako doma. Plavání miluje a kdyby mohla, v bazénu by byla od rána do večera. Na závodech dosahuje skvělých výsledků. A moc by si přála nové sportovní plavky. Podpoříme takto její talent?

celková vybraná částka
550,-

projekt dokončen červenec 2016

Jirka - 14 let
DVOUŠLAPNÝ PEDÁL NA BICÍ

Jirka Buranský je velmi nadaný bubeník. Trénuje několik hodin denně, hraje s mnoha kapelami a příští rok se bude hlásit na konzervatoř. Své bicí má od 9. narozenin a postupně jej vylepšuje. Na menší věci si vydělává třeba roznosem novin. Má však přání, se kterým potřebuje pomoci. Dvoušlapný pedál na bicí jeho talent posune zase dál

celková vybraná částka
8 890,-

projekt dokončen červenec 2016

Sabina - 14 let
NOVÉ SPORTOVNÍ BOTY

Sabina Drapáková žije sportem. Gymnastický aerobic učaroval jejímu srdci a dosahuje v něm úžasných výsledků. Maká, trénuje, ale jen to nestačí. Sabča potřebuje nové sportovní boty.

celková vybraná částka
1 650,-

projekt dokončen červenec 2016

Tereza - 9 let
ŠKOLNÉ DO ZUŠ

Tereza Hradská je malá umělkyně, která krásně maluje. Má úžasné rodiče, kteří se jí snaží maximálně podporovat. Osud této rodině však připravil velikou životní zkoušku. Terezka si moc přeje navštěvovat kurzy malování v Základní umělecké škole.

celková vybraná částka
1 800,-

projekt dokončen červenec 2016

Magdalena - 13 let
KONCERTNÍ HOUSLE

Magdalena Zajacová je fascinující dívka. Hraje na několik hudebních nástrojů, jejímu srdci jsou nejblíže housle. Její snem je studium konzervatoře, ke kterému potřebuje také koncertní housle. Moc by si je přála. Podpořme tuto jedinečnou dívku s opravdovým talentem

celková vybraná částka
25 000,-

projekt dokončen červen 2016

Klára - 14 let
STÁŽ NA KATEDŘE ARCHITEKTURY

Klára Kučerová je neskutečně nadaná malířka. Umění je jejím životem a každodenní inspirací i náplní. Krom uměleckého nadání má i matematické myšlení, tedy ty nejlepší předpoklady, aby si splnila svůj veliký sen, stát se architektkou. Přeje si absolvovat stáž na katedře architektury.

celková vybraná částka
20 000,-

projekt dokončen květen 2016

Adéla - 13 LET
VYBAVENÍ NA SOFTBALL

Adéla Kutíková má nakročeno k tomu, aby se z ní stala velká hráčka. Je to moc milá, pokorná a cílevědomá dívka. I softball je o kvalitním vybavení. Adélka by si moc přála mít svou vlastní přilbu, rukavici a pálku. V současnosti si je půjčuje v oddíle.

celková vybraná částka
7 370,-

projekt dokončen květen 2016

Jakub - 14 let
SINGL KANOE C1

Jakub Suk je sportovec tělem i duší. Sportuje od mala a nejraději má sporty v přírodě. Od šesti let se věnuje slalomu a trénuje ve vodáckém oddíle. Kubovo nadání, píle a vůle ale nestačí. Nedílnou součástí úspěchů a dobrých výsledků je dobré vybavení. Kuba v tuto chvíli jezdí na starých oddílových lodích. Moc přál novou loď, singl kanoi C1, které by se, po kajaku, rád začal věnovat.

celková vybraná částka
10 648,-

projekt dokončen duben 2016

Bára - 12 let
BĚŽKAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Bára Plecháčová je úžasná mladá dívka, která miluje sport. Již od útlého dětství se společně s Kubou, svým dvojčetem, věnuje běhu na lyžích. Po dvou letech závodění se může pochlubit senzačními výsledky. Moc by si přála účast na běžkařském soustředění.

celková vybraná částka
11 000,-

projekt dokončen duben 2016

Jakub - 12 let
BĚŽKAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Jakub Plecháč je prima kluk, který žije, a to doslova, sportem. Jeho srdci učarovaly běžky. Společně se svým dvojčetem, Bárou, trénují od útlého dětství a oba nyní těží z letité přípravy. Kuba by si přál absolvovat se svým týmem běžkařská soustřědení

celková vybraná částka
11 000,-

projekt dokončen březen 2016

Lukáš - 13 let
JAZYKOVÝ TÁBOR

Lukáš Nývlt je velmi cílevědomý kluk, který si zamiloval jazyky. Jeho srdeční záležitostí je angličtina. Nepodléhá překážkám osudu a pracuje na sobě. Rád by jako dospělý cestoval. A má přání, se kterým potřebuje pomoci, účast na jazykovém táboře s intenzivní výukou angličtiny.p>

celková vybraná částka
6 516,-

projekt dokončen březen 2016

Matěj - 10 let
PŘÍSPĚVEK NA UPRAVENÉ KOLO PRO HANDICAPOVANÉ

Matěj je nadaný sportovec, který se v zimě věnuje běžkám. Někdo by řekl, že je limitován svým handicapem, nemá totiž celou ruku. Matěj by ale určitě nesouhlasil. V létě sníh není a Matěj si zamiloval kolo. Potřebuje však speciálně upravené kolo, aby na něm mohl jezdit jako jiné děti. Rád by ve svém životě podpořil další děti s handicapem. Pomůžeme mu jeho sen splnit?

celková vybraná částka
9 900,-

projekt dokončen březen 2016

Natálie - 15 let
NOTEBOOK

Natálie je báječná holka. Má stále úsměv na tváři, miluje přírodu, biologii a také svoji vážně nemocnou maminku, o kterou se stará. Moc by si přála notebook, aby se mohla připravovat do školy. Její největším přáním je, aby vynalezla lék, který uzdraví její maminku a další lidi. Máme tu snad budoucí vědkyni?

celková vybraná částka
8 990,-

projekt dokončen červen 2015

Katka — 14 let
KRASOBRUSLAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Katka je cílevědomá mladá dáma, jejíž životní láskou je sport. Nejdříve to bylo plavání, potom tanec a nyní, a podle Katčina odhodlání a nadšení, je to zřejmě napořád krasobruslení. Přeje si pomáhat druhým a ráda by se uplatnila jako trenérka nebo rozhodčí. A moc si přeje účast na letním soustředění krasobruslařek.

celková vybraná částka
8 800,-

projekt dokončen červen 2015

Honza - 15 let
ASTRONOMICKÝ TÁBOR

Honza si zamiloval astronomii, ke které se dostal jako samouk. Přečetl si několik knih o vesmíru, které ho natolik zaujaly, že se přihlásil na astronomický kroužek a vesmír se stal jeho srdeční záležitostí. Přeje si účast na letním astronomickém táboře s názvem "Expedice".

celková vybraná částka
1 400,-

projekt dokončen červen 2015

Dominik - 15 let
ŘEVNICE

Dominik má neobyčejný koníček. Jeho srdeční záležitostí je myslivost, které se věnuje od svých sedmi let. V posledních letech se aktivně věnuje především vábení. A myslivosti se rozhodl zasvětit svůj život. Vybral si novou řevnici, jelení vábničku, která mu umožní rozšířit vábící repertoár.

celková vybraná částka
1 258,-

projekt dokončen červen 2015

Honza — 14 let
KURZ PLETENÍ KOŠÍKŮ

Honza je neskutečně šikovný kluk. Baví ho rukodělné práce všeho druhy. A tak si sám na Velikonoce uplete pomlázku, vytváří krásné doplňky z korálků nebo háčkuje. Honza se snaží pomáhat svým rodičům a své výrobky prodává. A moc rád by se naučil plést košíky!

celková vybraná částka
2 000,-

projekt dokončen květen 2015

Matyáš — 13 let
LETNÍ HERECKÁ ŠKOLA AMBROZIÁDA
 

Matyáš je nadaný kluk s mnoha zájmy. Hraje na klavír, napsal knihu pohádek, která byla dokonce vydána, vede školní knihovnu a chodí do dramatického kroužku. A právě herectví ho baví nejvíce! Čtvrtým rokem se svými kamarády nacvičuje nová a nová vystoupení a když nemůže nacvičovat s dramaťákem, zapojuje do herectví celou rodinu.

celková vybraná částka
2 490,-

projekt dokončen květen 2015

Míša — 12 let
LETNÍ HERECKÁ ŠKOLA

Míša je úžasná mladá dáma, která miluje herectví. A už v 7. třídě má jasno, až bude dospělá, chce být herečka. Moc by si přála se zúčastnit letní herecké školy Ambroziáda v Hradci Králové.

celková vybraná částka
2 490,-

projekt dokončen květen 2015

Míra — 13 let
VSA XTREME BMX CAMP

Míra je talentovaným BMX jezdcem. Splnili jsme mu jeho sen a zprostředkovali mu účast na BMX CAMPU, kde bude rozvíjet svoje dovednosti.

celková vybraná částka
4 245,-