projekt dokončen říjen 2016

talentové číslo 027

Natálie - 15 let
NOVÝ ŠKOLNÍ BATOH

Natálka Vavřinová je báječná holka. Už se nám podařilo jí jednou pomoci. Díky štědrému dárci má konečně vlastní notebook a může se připravovat do školy jako jiní studenti.  Natálka splnila zpětnou vazbu, kterou vymyslela a na notebooku připravila krásné omalovánky plné květin.

Protože nyní nastoupila na vysněnou Střední lesnickou školu, kde může studovat svou oblíbenou ekologii, měla ještě jedno přání. Poprosila nás o nový školní batoh. Žádný totiž neměla.

Naty žije sama s vážně nemocnou maminkou a koupi, pro mnohé i něčeho tak triviálního, jako je školní batoh, si nemohou dovolit.  

Protože je Natálka neskutečně skromná dívka, vybrala si batůžek, který našla v prodejně sportovního vybavení ve slevě za zvýhodněnou cenu. Na patnáctiletou dívku velmi jedinečný a pokorný přístup, kterého si moc vážíme.

Její přání je vlastně něco, co opravdu potřebuje. Pomůžeme jí a koupí školního batohu z ní tak učiníte alespoň částečně bezstarostnou školačku, kterou by si dívka jejího věku zasloužila být, co říkáte?

Přání: školní batoh

Hodnota pomoci: 600 Kč

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Natálka vymyslela krásnou zpětnou vazbu. Na setkání našeho nadačního fondu a první ročník golfového turnaje vyrobí poháry pro vítěze. Takovou výhru ještě zkušení golfisté jistě doma nemají.

NATÁLČIN MOTIVAČNÍ DOPIS:

Dobrý den,

jsem Natálie Vavřinová a tímto zářím jsem nastoupila na svou vysněnou školu, na kterou jsem se po přijímacím řízení dostala. Přestože jsem většinu prázdnin strávila brigádami, začátek školního roku je vždy finančně náročný. A jelikož žiji jen s maminkou, peníze se velice rychle ztratily ve spoustě učebnic, sešitů a jiných pomůcek už první týden. A tak tedy prosím o školní batoh, který by se mi velice hodil do nové školy.

Jako zpětnou vazbu bych ráda vyrobila poháry na golfový turnaj, který Cesta talentu v říjnu pořádá.

S úsměvem Natálka.

 

 

Fotogalerie

  • Natálka zabraně vyprávějíc o milované ekologii
  • "Život není těžký. Život je skvělý,když pochopíte jak si ho skvělým dělat." :-) aneb citát, který Natálku oslovil
  • Úsměv na tváři Natálce snad nikdy nechybí
  • :-) šťastná se svým novým školním batohem :-)
  • Detail nového školního batohu, který si Natálka vysnila
  • Učebnice mají nový "domov"