projekt probíhající od června 2019

Maruška - 11 let
TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ A TANEČNÍ BOTY

talentové číslo 063

Maruška Škvárová je mladá talentovaná dáma s uměleckým zaměřením, která už jako malá holčička sledovala v televizi pořad Stardance a přála si umět tančit. A proto se přihlásila do tanečního klubu, a přes street dance se protančila až k milované latině. Ráda také maluje a věnuje se hudbě. Přála by si vyrazit na taneční soustředění a nové taneční střevíčky.

 

projekt probíhající od června 2019

Natálie - 13 let
PŘÍSPĚVEK NA ÚČAST TANEČNÍM MISTROVSTVÍ EVROPY 

talentové číslo 065

Natálka Kramešová by nejraději tančila pořád. Tato talentovaná mladá dáma se tanci věnuje od svých čtyř let. Nejdříve se věnovala zumbě, potom street dance a nyní tanči solo i synchro latinu. Sport je Natálce více než blízký, a proto ve volných chvílích také moc ráda lyžuje. Poprosila nás o pomoc se splněním jejího snu, vyrazit na WADF mistrovství Evropy do Moskvy.

 

projekt probíhající od června 2019

Michael - 10 let
PŘÍSPĚVEK NA ÚČAST TANEČNÍM MISTROVSTVÍ EVROPY 

talentové číslo 064

Míša Krameš je tanečník tělem i duší. Jak sám říká, tanec miluje. A proto se mu věnuje už od 4 let. Stejně, jako jeho taneční partnerka Maruška, nejdříve tančil street dance a nyní se věnuje i latinsko-americkým tancům. Tenhle neposedný mladý muž má sen, vyrazit na WADF mistrovství Evropy do Moskvy.

 

projekt probíhající od června 2019

Milan - 14 let
BRUSLE A CHRÁNIČE NA HOKEJ

talentové číslo 062

Milan Cihelka se pro život na ledě snad narodil. K hokeji ho přivedli rodiče, především tatínek. Tento talentovaný mladý muž se hokeji věnuje od čtyř let, bruslit se naučil jedna dvě a nejen talentem, ale především pílí a odhodláním za podpory své rodiny dosahuje skvělých výsledků. Nezapomíná ani na studium. Nyní by potřeboval nové brusle a chrániče.