projekt dokončen říjen 2022

talentové číslo 075

Tereza - 12 let
KRASOBRUSLAŘSKÉ BRUSLE
 

Terezka Heroutová je mladá talentovaná krasobruslařka. Velice milá, usměvavá slečna, kterou baví angličtina a francouzština a sní o kariéře trenérky. Bydlí s maminkou, pejskem Archiem a kocourkem Montym a společně nás požádaly o pomoc. Terezka by si moc přála speciální brusle na skákání. Pomůžete jí společně s námi?

Terezka se věnovala krasobruslení jako maličká, pak si dala pauzu, ale led si její srdce zase zavolal. Aktivně nyní třetím rokem trénuje 3x týdně na ledě a doplňuje trénink posilováním a tréninkem „na suchu“.

S novým školním rokem startuje i nová sezóna a Terezka poctivě trénuje na blížící se závody.

Ve škole ji nejvíce baví francouzština a angličtina a sní o výletě do Paříže a Londýna. Jejím oblíbeným skokem je „Rittberger“. A nejtěžší skok? „Asi Axel“, odpovídá s vážnou tváří.

Terezka ráda vyráží na procházky s pejskem Archiem. A také nesmírně ráda maluje. V galerii si můžete prohlídnout její krásné obrázky.

Vybavení na krasobruslení je ale velice nákladné. Proto nás Terezka s maminkou poprosily o pomoc. Terezka si přeje speciální brusle na skákání. A my se jí pokusíme její sen splnit. Přidáte se k nám? 

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Terezka by ráda pozvala kamarádky na svoje závody. Také se plánuje domluvit s paní trenérkou a společně uspořádají vystoupení pro veřejnost nebo třeba hodinu krasobruslení pro děti, které by se chtěly naučit nějaké základy. Skvělý nápad, už se moc těšíme!

 

TEREZY MOTIVAČNÍ DOPIS:

Dobrý den, 

jmenuji se Tereza Heroutová, je mi 12 let, bydlím s mamkou v Trutnově a na školu chodím na ZŠ v Domcích. Už 3. rokem chodím na krasobruslení do Spartak Trutnov. Jednou za rok máme soustředění a také jezdíme na závody, kde vždy vyhrajeme nějaké ceny. Jednou jsem byla čtvrtá na závodech v Novém Městě nad Metují. 

Také ráda kreslím a chodím s mým pejskem Archiem na cvičák a na procházky.

Jednou bych chtěla být trenérkou v krasobruslení, proto bych si teď přála speciální brusle na skákání (stojí 7000 Kč), abych se mohla dál zlepšovat. 

Potom bych ráda pozvala kamarádky na svoje závody, nebo bych se také mohla domluvit s trenérkou, že bychom uspořádaly vystoupení pro veřejnost nebo třeba hodinu krasobruslení pro děti, které by se chtěly naučit nějaké základy.

Moc děkuji.

Tereza Heroutová

 

Fotogalerie

  • Terezka /ve žlutém tričku/ má jasno, krasobruslení je její láska
  • Ráda vyráží na procházky s pejskem Archiem
  • Foto nové sezóny
  • Terezka také moc ráda maluje
  • Ve škole ji baví i biologie