Náš nadační fond adresně a transparentně pomáhá dětem a dospívajícím s talentem, který díky okolnostem nemohou rozvíjet, přičemž jsou z pohledu sociálního systému bezproblémoví.

Máte chuť dětem pomoci?
„Vyberte si svůj projekt“

projekt probíhající od ledna 2019

Viktorka - 18 let
OBLEČENÍ NA LYŽE

Viktorie Vydrová vyrůstá ve sportovní rodině. Tatínek ji přivedl k lyžování, kterému se věnuje od svých čtyř let. Letošní cíl si studentka gymnázia stanovila hodně vysoko, přeje si se kvalifikovat na Mistrovství světa juniorů. Potřebovala by novou výbavu na lyže – nepromokavou lyžařskou bundu a kombinézu.

 

zbývá
11 550,-

projekt probíhající od ledna 2019

Aneta - 11 let
OBLEČENÍ NA BĚŽKY

Aneta Bímanová je talentovanou sportovkyní. Ještě, než zastoupila do školy, začala se věnovat běžeckému lyžování. A u tohoto náročného sportu zůstala. Trénuje třikrát týdně, v sezóně má každý víkend závody. Anetka si přeje soupravu na běžky – bundu, kalhoty a čepici.

 

zbývá
4 949,-

projekt probíhající od ledna 2019

Jana - 11 let
BOTY, MÍČ A DALŠÍ VÝBAVA NA BASKETBAL

Jana Hůlková sportuje od malička. Od tří let závodně plavala a dosahovala skvělých výsledků. V první třídě si k plavání přibrala basketbal. A právě tento kolektivní sport jí učaroval. V páté třídě proto opustila bazén a naplno se věnuje basketu. Na palubovce má skvělé výkony a pravidelně při zápasech nastřílí nejvíce košů. Nejen proto trénuje s hráčkami vyšší věkové kategorie. Janička si přeje nové boty, míč a další „výbavu“ na basketbal.

 

zbývá
9 019,-

projekt probíhající od prosince 2018

Lukáš - 12 let
PŘÍSPĚVEK NA STAVEBNICI PROGRAMOVATELNOU V ROBOTA

Lukáš Wenke je neskutečně nadaný mladý muž. Nejen, že trénuje atletiku, přesněji řečeno válí ve vrhu koulí, ale baví ho přírodní vědy. V biologických olympiádách boduje, ale především ho neskutečně baví robotika. Navštěvuje i kroužek, kde se učí programovat. A právě s robotikou je spjato Lukáškovo přání, přál by si speciální stavebnici, ze které může vytvořit a naprogramovat robota.

zbývá
9 900,-