projekt dokončen srpen 2019

talentové číslo 064

Michael - 10 let
PŘÍSPĚVEK NA ÚČAST TANEČNÍM MISTROVSTVÍ EVROPY 

Míša Krameš je tanečník tělem i duší. Jak sám říká, tanec miluje. A proto se mu věnuje už od 4 let. Stejně, jako jeho taneční partnerka Maruška, nejdříve tančil street dance a nyní se věnuje i latinsko-americkým tancům. Tenhle neposedný mladý muž má sen, vyrazit na WADF mistrovství Evropy do Moskvy.

Společně se svou starší sestrou Natálkou, jejíž příběh si můžete předčíst mezi námi vybranými talentovanými dětmi, vyrostli v Peci pod Sněžkou, na horské boudě, o kterou se jejich rodiče starali. A tak od malička jako ve filmu do školy jezdili na kluzkách a domů pěkně pěšky po svých. Skvělý trénink pro fyzičku, dalo by se říci. Po škole potom dojížděli do Trutnova, aby v místním tanečním klubu rozvíjeli svůj talent.

A protože je talentu i touhy tančit naděleno velkoryse a dojíždění bylo stále náročnější, rozhodli by jejich rodiče udělat pro Míšu a Natálku vše, co je v jejich silách, a přestěhovali se proto do Trutnova.

Míša chvíli neposedí, stále něco povídá, úsměv od ucha k uchu, není proto divu, že ho nejvíce ve škole baví tělocvik. Krom sportu ale moc rád maluje a baví ho komiksy. Nejvíce potom legendární Simpsonovi.

Doma má psí holčičku Assy a křečka Míňu. Přijde Vám jméno Míňa jedinečné? To taky ano, majitelé jsou totiž dva, Míša a jeho ségra Natálka. Spojte začátky jejich jmen Mi- a Na- a vznikne Míňa, jak jsem se dozvěděla na naší milé schůzce.

Míša nejraději tančí jive a se svou taneční partnerkou Maruškou sambu. A o jakou pomoc nás Michael poprosil? Moc by si přál se svou starší sestrou Natálkou vyrazit na WADF Mistrovství Evropy, které se bude konat v Moskvě. Společně by si tam zkusili vytančit nějaké pěkné umístění.

Míša na sobě pracuje, tvrdě trénuje, aby svůj talent rozvinul. Má doma ještě starší sestru Natálku, která se také věnuje tanci, a proto naše podpora pomůže celé rodině. Krásné české rodině, talentovaným dětem a rodičům, kteří se snaží se podporovat, jak je mohou.

Co říkáte, pomůžeme společně tomuto usměvavému talentovanému tanečníkovi?Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět.

Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Míša si přeje, stejně jako taneční partnerka Maruška, přilákat k tanci další děti. Proto by si společně rádi připravili taneční vystoupení,  které by rádi zatancovali ve školce či v jejich „alma mater“ pro své spolužáky. Už se moc na vystoupení těšíme.

MÍŠI MOTIVAČNÍ DOPIS:

                                                                                                          Dobrý den,

jmenuji se Míša Krameš, je mi 10 let a chodím do 4.C ZŠ Kapitána Jaroše v Trutnově. Mám setru Natálku, která taky tancuje ve stejném klubu. Miluju tanec a v klubu BDAT tancuju už od 4 let u pana trenéra Waltera Elcheka. Nejdřív jsem tancoval streety a teď už dva roky tancuji i latinu.  S mojí taneční partnerkou Maruškou Škvárovou tancuju v párech a máme vytancovanou postupovou třídu C. Taky tancuju sóla a teď na Mistrovství České republiky jsem si vytancoval  9x první místo a 1x stříbrné. Moc bych si přál jet na WADF mistrovství Evropy v Moskvě, ale vím, že tanec stojí hodně peněz, a tak bych příspěvek od vás chtěl použít na letenku a ubytování v hotelu a se svojí sestrou si tam zatancovat synchro a sólo..

Jako poděkování bych chtěl tancovat třeba ve školkách, aby se tanci věnovalo víc dětí a hlavně kluků, protože jich je v tanci málo. 

 

Fotogalerie

  • Míša se svou sbírkou medailí a pohárů z tanečních úspěchů
  • a hurá na parket
  • "na bedně" na 1.místě
  • a taneční partnerkou Maruškou "v akci"
  • Míša také moc rád maluje