projekt dokončen červenec 2017

talentové číslo 043

Honzík - 7 let
BRUSLE A CHRÁNIČE NA HOKEJ

Honzík Jaeger doslova žije hokejem. Je teprve v první třídě a už hraje a trénuje s chlapci ze třetích tříd, sbírá ocenění na turnajích a hokeji věnuje každou volnou chvilku. Tenhle usměvavý mladý klučina má hokej v krvi. A moc by si přál brusle a chrániče na hokej.

Honzík má doma sourozence, maminka je diplomovaná zdravotní sestřička a tatínek se stará o technické zázemí na obecním úřadě. Rodiče se Honzíkovi věnují naplno a podporují jeho talent, jak jen mohou.

Když Honzík netrénuje, nebo není ve škole, letos se z něj stal školák, tak si moc rád hraje na zahradě. Babičce pomáhá s chovem králíků a rád se i o zahrádku stará. Taky moc rád sestavuje puzzle, lego, s babičkou hrají pexeso, karty či Člověče, nezlob se.

Honzík má veliký potenciál a talent a dělá, co je v jeho silách, stejně, jako jeho rodina. Co říkáte, pomůžeme mu a splníme mu jeho sen? Podpoříme ho a pořídíme mu nové brusle a chrániče na hokej?

Přání: brusle a chrániče na hokej 

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Honzík se rozhodl uspořádat sportovní odpoledne nejen pro své hokejové kamarády. Sezve spolužáky a další děti z obce, ve které bydlí, a tatínek mu pomůže s organizací suchého tréninku na hřišti. Zájemci si budou moci vyzkoušet střelbu na branku, zahrát si hokej na trávě, ale i naučit se pořádný strečink, který je nezbytnou součástí každého sportovního tréninku. Parádní nápad, už se těšíme.

HONZÍKŮV MOTIVAČNÍ DOPIS:

Honzík je prvňáček…

„Jmenuju se Honzík Jaeger a chodím do první třídy v Čerčanech. Hrozně rád hraju hokej a hraju za HC Rytíři Vlašim. Rovnou z družiny jezdím s tátou na trénink. V sobotu a v neděli jezdíme na turnaje. Hraju s klukama z druhé a ze třetí třídy. Mám na dresu číslo 21, jako můj táta, taky hraje hokej za Vlašim. Hokej mě hrozně baví. Rád se taky dívám na televizi, když hraje Jágr. Chtěl bych být jako on. Až budu velkej, chtěl bych hrát za Floridu. Hokej už jsem hrál, když jsem chodil do školky. Pořád potřebuju nové brusle a hokejky a kalhoty a chrániče a benzin do auta“.

 

Fotogalerie

  • Honzík v šatně při přípravě na led
  • Při tréninku... na ledě je jako doma
  • Zaloužené ocenění pro talentovaného prvňáčka Honzíka na turnaji třetích tříd!
  • U babičky se rád stará o králíky
  • ...a pomáhá na zahrádce
  • A ještě jedna hokejová, štěstí po turnaji :-)