projekt dokončen květen 2015

talentové číslo 005

Míša — 12 let
LETNÍ HERECKÁ ŠKOLA

Míša Součková je úžasná mladá dáma, která miluje herectví. A už v 7. třídě má jasno, až bude dospělá, chce být herečka. Takže pokud zrovna nehraje na klavír, kterému se věnuje šestým rokem, nerecituje, už podruhé se může pyšnit postupem do celorepublikového kola nebo si nečte o koních, které má moc ráda, tak se věnuje herectví. A jedno Vám zaručím. Ať dělá Míša cokoliv, stále má úsměv na rtech, je totiž neskutečně pozitivně naladěná!

Chodí do dramatického kroužku a její srdeční záležitostí je smích. Má ráda komedie a ráda baví lidi. Ve škole má samé jedničky a svou píli a cílevědomostí jde svému snu naproti. Míšiným velikým přáním je účast na letní herecké škole Ambrozia. Jedná se o týdenní intenzivní kurz, který účastníky připraví na všechny složky herecké práce. Děti pracují v malých skupinkách pod vedením zkušených lektorů a zdokonalují své dovednosti. Míša potřebuje naši pomoc. Pojďme Míše ukázat, že oceňujeme její snahu. Dostaňme ji na Ambrozii!

Přání: Letní herecká škola Ambrozia

Termín konání: 28. 6. – 4. 7. 2015

Informace o herecké školě: http://www.ambroziada.cz/herecka-skola/letni_prazdniny_turnusy_v_cr

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Míša si připraví kulturní vystoupení na veřejné akci školy, kde společně s Matyášem Jandou, dalším talentovaným hercem podporovaným naším nadačním fondem, a ostatními dětmi z dramatického kroužku vystoupí a ukáží, co se na Ambroziádě naučili. Navíc se chystá navštívit školku, do které chodila, s hudebně – literárním programem pro děti. Dárci, kteří se rozhodli splnit Míšin sen, se mohou přijet podívat a přesvědčit se, že jejich pomoc má smysl.

MÍŠIN MOTIVAČNÍ DOPIS:

Milí přátelé,

Jmenuji se Michaela Součková, je mi 12 let a studuji ZŠ Komenského VII. třídy. Provozuji spoustu aktivit, např.: 6. rokem hraji na klavír, ráda kreslím, lezu po stromech a nejraději chodím do dramatického kroužku. Miluji divadlo, až budu dospělá, chci být herečkou. :-) S dramaťákem teď budeme hrát v Uffu scénku z knihy Pan Kaplan má stále třídu rád. Moc se těším, je to další šance, jak se zdokonalit. :-) Chtěla bych dokázat, že umím lidi potěšit a rozesmát. Raději mám třeba ochotnické divadlo, než film, je to totiž veselejší a já jsem optimista a mám ráda smích. Byla bych moc šťastná, kdybyste mi pomohli dostat se levně na letní Ambroziádu do Hradce Králové, abych se mohla ještě více rozvíjet v herectví. Také ráda recituji, v pondělí jsem byla v krajském kole a postoupila jsem do celostátního kola, takže jsem ochotná např. zarecitovat v domově seniorů či zahrát nějakou scénku s pár kamarády apod.

Ta Ambroziáda se koná někdy na začátku července po dobu jednoho týdne. :-)

Mějte se krásně, přeji Vám krásný den. :-)

Vaše Míša

 

Fotogalerie

  • Míša v akci! Během vystoupení Pan Kaplan má školu rád!
  • Míša miluje čtení. Ve svém čtenářském deníku mám přečteno již 483 knih!
  • Konzultace s porotcem při recitační soutěži.
  • Míša jako elfka při jednom z vystoupení.
  • Míša má ráda zvířata :-)
  • Předčítání během Studánecké Čapkiáně v rámci projektu Celé Česko čte dětem
  • Míšiny herecké začátky.

Videogalerie