projekt dokončen říjen 2020

talentové číslo 069

Adélka - 13 let
PŘÍSPĚVEK NA TRETRY A BOTY NA BĚH 

Adélka Sára Plecháčová je mladá talentovaná sportovkyně. Milá, společenská slečna, která sportuje od raného dětství a jejímu srdci učarovala atletika. Její maminka má na starosti ještě mladší sestru, a proto nás poprosily dámy o pomoc. Nové tretry a botky na běh jsou snem této mladé slečny.

Ač Adélka věkově „spadá“ do kategorie mladších žákyň, pravidelně se účastní i přeborů starších žákyň, kde i ve velké konkurenci a mezi staršími děvčaty dosahuje skvělých výsledků, naposledy to bylo 4. místo na Krajském přeboru. A poslední výsledek ze závodů v její věkové kategorii? Krásné 1. místo na 600 m.

Adélka si v rámci tréninku i ráda zaskáče od dálky a výšky, ale opravdovou specialitkou jsou pro ni běhy. Srdcovou záležitostí je přespolní běh, který ji neskutečně baví. Najde se ale také „na ovále“, třeba v patnáctistovce a nyní se chystá vrhnout na překážky.

Nenechte se ale mýlit. Sportem Adélčin talent nekončí. Moc ráda maluje a také fotí. Dlouho si šetřila na vlastní foťák, se kterým ji v minulém roce vypomohla rodina, jako dárek k narozeninkám, a příští rok by ráda zkusila přijímací zkoušky na Uměleckou školu grafickou. Budeme moc držet palečky.

Adélka se také moc ráda věnuje rodinnému mazlíčkovi, dvouleté maďarské ohařce Sunny. Skáče na trampolíně, na jaře se učila na skateboardu, na zimu je teď v plánu snowboard, miluje kyselo od babičky a má i jeden cestovatelský sen – podívat se do Austrálie na koaly v jejich přirozeném prostředí.

Tahle sympatická a talentovaná mladá sportovkyně nás poprosila o pomoc. Přála by si boty na běh a také tretry. A my jí s radostí její syn splníme. A těšíme se na další krásné výsledky.

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Adélka by ráda uspořádala běžecké závody pro svou třídu, možná pro třídu své mladší sestry. Tak snad nám současný situace akci brzy dovolí zrealizovat.

ADÉLKY MOTIVAČNÍ DOPIS: viz foto v příloze.

Fotogalerie

  • Adélka "v akci"
  • Adélka se svou psí kamarádkou Sunny
  • Nejen talentovaná sportovkyně, ale i umělkyně
  • Fotbal? Není problém :-)
  • Skok do dálky? OK :-)
  • ... opět v akci