projekt dokončen srpen 2017

talentové číslo 024

Adéla - 14 let
BOTY NA SOFTBALL

Adélku Kutíkovou už dobře znáte. Tuto talentovanou dívenku jsme na jaře loňského roku podpořili a splnili jí její sen, pořídili jsme jí novou pálku, přilbu a lapačku. Adélka na základě naší pomoci zrealizovala úžasnou zpětnou vazbu. A tak jsme si nyní řekli, že bychom jí pomohli znovu.

Adélka je velmi nadaná, talentovaná hráčka softballu. Věnuje se ale i baseballu. Má velikou podporu ve své rodině, její teta, strýc i bratranec se tomuto sportu také věnují. Adélka tvrdě trénuje, v zimě v tělocvičně a posilovně, aby v létě mohla se svým týmem vyrazit na milované hřiště a především zápasy.

Tato talentovaná slečna půjde po prázdninách do deváté třídy. Softball je její život a její největší sen? Zahrát si americkou ligu…

Na podzim Adélku čeká veliký finálový turnaj, a tak nás poprosila o pomoc. Potřebovala by nové boty. Co říkáte, podpoříme tuto talentovanou dívku, aby na velké podzimní finále vyrazila v novém obutí?

Přání: boty na softball

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Adélka by ráda svou zpětnou vazbu věnovala dalším dětem. Chtěla by uspořádat soutěže – pálení, chytání, prostě všechno, co k softballu patří, vyhlásila by vítěze jednotlivých soutěží, věnovala by se dětem a ukázala jim, jak na tento parádní sport a na závěr by si všechny děti zahráli softball. Skvělá zpětná vazba a my se moc těšíme. Minule se Adélka opravdu snažila. Už před zpětnou vazbou vytvořila plakátek, aby pozvala co nejvíce dětí. Všechny soutěže měla krásně připravené, vítězům darovala sladkosti a medaile a celá akce měla úžasnou atmosféru.

ADÉLKY MOTIVAČNÍ DOPIS:

Jmenuji se Adéla Kutíková, je mi 14 let a bydlím v Mladých Bukách. Chodím zde na ZŠ, kde teď po prázdninách jdu do 9.třídy. Hraju baseball a softball už 7 let. Tento motivační dopis jsem už jednou psala a přišla si obdarováním cestou talentu, která mi pomohla v pokračování hrát baseball a softball. Byla jsem z toho nadšená, hraní mě stále baví čím dál víc. Námět, který mě přiměl opět zažádat formou cesty talentu jsou hrací boty - spike, značky Under Armour, Protože kvalitní boty jsou základem pro hru. 

K tomuto sportu jsem přišla díky mé rodině, která mě stále podporuje. Moje teta hraje slowpitch, můj strýc baseball a bratranec hrál donedávna také. Můj základ byl baseball, ale pak se přidal i softball. Se softballem jsme navštívili Itálii v Little League, kde jsme byli první. Hrajeme i extra ligu, ve které nsme nedávno hráli turnaj v Praze, kde jsme si vedli dobře. Na konci podzimu hrajeme finálový turnaj. 

V zimě trénujeme v tělocvičně a chodíme do posilovny. V létě trénujeme na hřišti. O prázdninách bych se chtěla zúčastnit nadhazovacího kempu. 

Jako zpětnou vazbu, bych udělala pro děti formou hry. Byli by soutěže (pálení, chytání a vše co patří k tomuto sportu), vyhlásili by se vítězové a potom by si děti zahráli proti sobě.

Kdybych nějakého toho sponzora dostala, byla bych neskutečně ráda a dostala bych tím další zkušenosti.

Tenhle sport je pro mě To nejdůležitější i se školou ve které si vědí skvěle a po prázdninách jdu do 9. třídy. Mám za sebou hodně odehraných zápasů a v roce 2009 jsem byla vyhlášena za nejlepší pálkařku v ČR. Ale mám jich i hodně před sebou a snažím se i d co nejlépe mi jde. Věřím, že díky tomuto sportu mám šanci procestovat mnoho zemí a mým největším přáním je hrat v USA. Chtěla bych být také i trenérskou, aby se zapojilo do tohoto sportu zapojili více děti a měli pro tento sport takové nadšení jako mám já. 

Předem děkuji za přečtení mého motivačního dopisu a budu dělat vše pro To, abych vás a svou rodinu nezklamala. 

Adéla Kutíková

 

Fotogalerie

  • Adélka "na pálce"
  • Adél v akci během hry
  • se svým týmem
  • a další fotky Adélky v akci