projekt dokončen květen 2015

talentové číslo 004

Matyáš — 13 let
LETNÍ HERECKÁ ŠKOLA AMBROZIÁDA
 

Matyáš Janda je nadaný kluk s mnoha zájmy. Hraje na klavír, napsal knihu pohádek, která byla dokonce vydána, vede školní knihovnu a chodí do dramatického kroužku. A právě herectví ho baví nejvíce! Čtvrtým rokem se svými kamarády nacvičuje nová a nová vystoupení, a když nemůže nacvičovat s dramaťákem, zapojuje do herectví celou rodinu.

Rád baví lidi a až bude dospělý, přál by si být hercem. Jestli se stane jeho finální destinací film nebo divadlo, to ještě neví. A možné dokonce je, že se z herce stane režisér, protože když nehraje ve školních vystoupeních, tak rád stojí za kamerou a natáčí svou rodinu nebo kamarády.

Matyáš by si moc přál, aby se mohl zúčastnit letní herecké školy Ambrozia. Na tomto intenzivním týdenním kurzu se účastníci připraví na všechny složky herecké práce díky zkušeným lektorům, kteří se budou dětem v malých skupinkách věnovat. Matyáš a jeho rodina potřebují naši pomoc. Na tyto „obyčejné“, tedy vlastně neobyčejné, české rodiny se totiž zapomíná a tento nadaný kluk potřebuje svůj talent rozvíjet. Pomozme Matyášovi splnit jeho sen!

Přání: Letní herecká škola Ambrozia

Termín konání: 28. 6. – 4. 7. 2015

Informace o herecké škole: http://www.ambroziada.cz/herecka-skola/letni_prazdniny_turnusy_v_cr

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Matyáš si nacvičí s Míšou Součkovou, další talentovanou herečkou podporovanou naším nadačním fondem, a ostatními dětmi z dramatického kroužku, představení pro ostatní žáky školy. Dárci, kteří se rozhodli splnit Míšin sen, se mohou přijet podívat a přesvědčit se, že jejich pomoc má smysl. Děti nám svým vystoupením ukáží, co nového se na Ambroziádě naučili a rády i dalším dětem poradí, jak se stát hercem.

MATYÁŠŮV MOTIVAČNÍ DOPIS:

Dobrý den.

Jmenuji se Matyáš Janda je mi třináct let a mezi mé koníčky patří: klavír a dramatický kroužek.

Rád bych bavil lidi divadlem, proto bych chtěl být hercem, jako je můj vzor Martin Dejdar.

Byl bych rád, kdybyste mi herecký kurz ambroziáda zaplatili a podpořili mě tak v mém hereckém talentu.

Kdyby to vyšlo tak bych se škole odvděčil tak že bych děti, které by měly zájem naučil alespoň trochu hereckému oboru nebo bych udělal nějakou přednášku.

Matyáš

 

Fotogalerie

  • Matyáš zcela vlevo během vystoupení Pan Kaplan má školu rád!