projekt dokončen červenec 2016

talentové číslo 022

Zuzana - 9 let
JEDNODÍLNÉ SPORTOVNÍ PLAVKY

Zuzana Radová sportuje od malička. Hodně ji jistě motivoval její starší bratr. Kdo je mladších sourozencem tak jistě hned pochopí, jako mladší jsme se vždy snažili dělat to, co naši starší sourozenci, naše vzory. Nejdříve s ním hrála tenis, tréninky prokládala, holčičkami tolik oblíbeným, tancováním, ale opravdu se našla před dvěma lety v plavání, kam začala chodit s bratrem.

U plavání však zůstala jen Zuzka a ve vodě je jako doma. Trénuje 3x týdně a dosahuje skvělých výsledků. Nejvíce se jí daří v disciplíně kraul, následuje motýlek.

Zuzanka je mladá slečna, která objevila, co jí baví, a plavání se hodlá věnovat naplno. Jak sama říká, chce se zdokonalovat a být co nejlepší.

Snaha a píle Zuzanky, ale i energie, kterou Zuzce věnují rodiče, kteří jí ve volných chvílích vozí do plaveckého oddílu do Nového Města nad Metují, nestačí. Maminka, švadlena na volné noze, a tatínek zedník, to mají se třemi dětmi opravdu těžké. Proto potřebují naši pomoc.

Zuzka si přeje a potřebuje nové plavky. Chlór ve vodě plavky pomalu ničí, a proto by jí v rozvoji jejího talentu pomohli jedny nové sportovní plavky. Co říkáte, podpoříme tuto talentovanou sportovkyni, která už od první třídy tvrdě trénuje a snaží se?

Přání: jednodílné sportovní plavky

Hodnota pomoci: 550 Kč

Odkaz na e-shop: http://www.litex.cz/plavky/divci-plavky/divci-jednodilne-sportovni-plavky-1-[id-85656].html

Velikost plavek: 146

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Zuzka by ráda pro své spolužáky, kteří začnou v novém školním roce pravidelně jezdit na plavání, uspořádala malé plavecké soustředění. Ukázala by jim, co se v bazéně naučila, poradila jim, jak se jednotlivé styly plavou co nejefektivněji a naučila je třeba i známou plaveckou otočku. No řekněte, umíte se, v touze po dalším odplavaném bazénu, na jeho okraji hbitě ve vodě otočit? My ne, a proto se tohoto plaveckého tréninku rádi zúčastníme.

ZUZANY MOTIVAČNÍ DOPIS:

Dobrý den,

jmenuji se Zuzana Radová a je mi 9 let. Už od malička (od 5 let) mě rodiče vedli ke sportu, který začal tenisem. Mezi mé koníčky patří tancování a plavání.

Chodím do plaveckého oddílu do Nového Města nad Metují už 2 roky a trenérka ve mně objevila talent. Chci se zdokonalovat a být co nejlepší v plavání.

Přála bych si sponzora na plavecké tábory, závody, které mám po celý rok nebo na nové plavky, abych se více zdokonalila, protože mě to velice baví.

Pro spolužáky a pro ostatní děti bych mohla předvést ukázky plavání nebo i naučit, jak se to má dělat, popovídat atd. Je to můj největší sen.

Fotogalerie

  • Zuzka se svým plaveckým týmem. Najdeme ji ve spodní řadě uprostřed
  • Zuzanka krom plavání miluje koně
  • V minulosti se svým starším bratrem a jejich vysvědčením za plaváí :-)
  • Po tréninku je třeba si v bazéně i trochu zařádit
  • Zuzka plave, kde je to jen možné a ráda učí plavat i menší děti