projekt dokončen listopad 2016

talentové číslo 026

Pavel - 12 let
BOTY NA TENIS

Pavel Rada je sportovec tělem i duší. Od dětství se věnuje snad všem sportovním odvětvím. Jako správný kluk miluje fotbal. Baví ho ale i dnes moderní florbal nebo nestárnoucí jízda na kole.

Se svou mladší sestrou Zuzkou chodil dlouho také plavat a byl sestřičce velikým vzorem. Všechny sporty ho baví, ale jen jeden opravdu miluje.

Už od svých čtyřech let se věnuje svému nejoblíbenějšímu sportu, tenisu. Pravidelně trénuje a trénuje, aby se, jak sám říká, co nejvíce přiblížil svému sportovnímu idolu, Rafaelu Nadalovi. Sám Pavlík ale uznává, že je to velmi náročné.

Vůle a touha tomuhle prima klukovi rozhodně nechybí. Cíl pro letošní sezónu má smělý – přeje si poskočit v tenisovém žebříčku ve Východočeském kraji o úctyhodných 39 míst.

Nejen Pavel, ale i jeho rodina, potřebuji pomocí. Jeho talent a cílevědomost je jestě tím nejlepším předpokladem a vstupenkou k úspěchu, ale ruku v ruce jde tento úspěch i k vybavením, které je k tenisu potřeba.

Pavlik by si moc přál nové sportovní boty. Tak co říkáte, pomůžeme mu jeho sen splnit, aby jednoho dne Rafaela dostihl?

Přání: boty na tenis

Hodnota pomoci: 1.250 Kč

Odkaz na boty: http://www.tenislife.cz/detska-tenisova-a-salova-obuv--c83/nike/tenisova-obuv-nike-vapor-court-gs-2016-modra-633307-401-p2556.html

Velikost: 37,5  

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Pavel by rád přilákal i další děti k tenisu, který tolik miluje. Proto naplánoval sportovní tenisové odpoledne, ve kterém se na kurtu bude věnovat všem zájemcům, které tenis láká, ale třeba ještě neměli příležitost si ho vyzkoušet. Zajistí půjčení tenisových raket a bude všem dětem k dispozici, aby je jim ukázal, jak se tenis hraje a naučil se, co umí.

PAVLŮV MOTIVAČNÍ DOPIS:

Dobrý den

Jmenuji se Pavel Rada a je mi 12 let.Už od malička(od 4 let) hraji tenis a zůstal jsem u něho dodnes,protože mě baví a je zároveň můj koníček jako jsou i plavání,florball a jízda na kole.

Nyní figuruji na 54 místě ve Východočeském kraji v mladších žácích.Mým cílem v poslední sezóně v mladších žácích je být umístěn do 15 místa v žebříčku ve Východočeském kraji.Fandím Rafaelu Nadalovi,kterému se snažím co nejvíce podobat a je to velmi obtížné.

Přál bych si sponzora na tenisové soustředění(tábory) + na vybavení,abych se mohl co nejvíce zdokonalovat.

Mohl bych s tenisem seznámit další děti,ukázat jim,jak se to dělá,případně je motivovat ke sportovním aktivitám (např.i florball).

 

Fotogalerie

  • Pavlik na kurtu
  • Jako správný kluk si rád zkusil i lukostřelbu...
  • ... jde mu ale i florbal
  • Auta a muži. Kdo ví, třeba si jednou díky úspěchům v tenise Pavlik na podobnou káru vydělá?
  • Se setrou a kamarády na výletě