projekt dokončen prosinec 2016

talentové číslo 031

Tereza - 13 let
KOPAČKY A RUKAVICE

Tereza Fuchsová je úžasná mladá dáma. Její, zdá se, nekončící energie a pozitivní nálada Vás nakazí. J Terezka má skvělé výsledky ve škole, kde se pravidelně účastní znalostních olympiád, krásně maluje, hraje na flétnu, ale jejímu srdci nejvíce učaroval sport.

Hraje závodně florbal a dokonce i fotbal. A právě fotbal a brána ji baví nejvíce.

Ráda čte, a tak knihy o Marii Terezii, kterým se teď věnuje v rámci přípravy na dějepisnou olympiádu, bere jako odměnu, a ne jako učení. Právě dějepis ji totiž ve škole moc baví. A jaké období nejvíce? „Starověk“, odpovídá Terezka. Krom dějepisu má ráda také zeměpis a chemii.

Terezka žije sama s maminkou a moc si přeje a potřebuje kopačky a rukavice. Dvě věci, které rozvoji jejího talentu velmi pomohou. Terezka se snaží a maká na sobě. Tak co říkáte, pomůžeme jí?

Přání: kopačky a rukavice 

Učíme děti, že není možné jen brát, ale že je správné i dávat nazpět. Každý účastník tedy za naši pomoc něco společnosti navrací. Děti si mohou samy vybrat, jak rozvoj svého talentu zúročí. Terezka by ráda přivedla další děti ke sportu a ukázala jim, jak je pohyb skvělý pro zdraví, ale i mysl. Chtěla by se věnovat malých začínajícím fotbalistkách a předat jim své zkušenosti z fotbalové brány. Moc se na tuhle novou trenérku těšíme.

TEREZY MOTIVAČNÍ DOPIS:

Dobrý den,

jmenuji se Tereza Fuchsová, je mi 13 let a se svou mamkou bydlím v Trutnově. Od malička mám mnoho různých zájmů a koníčků. Šest let jsem navštěvovala hudební obor (hra na flétnu) a tři roky výtvarný obor na ZUŠ v Trutnově. Mám za sebou řadu koncertů a občas jsem se zúčastnila výtvarných soutěží (např. Namaluj obojživelníka a plaza roku, kde jsem 2x zvítězila a 1x dostala čestné uznání). Ve škole mě nejvíc baví zeměpis a dějepis. Dvakrát jsem vyhrála okresní kolo Zeměpisné olympiády a v krajském kole jsem se umístila na 7. a poté na 6. místě. Letos se navíc připravuji i na okresní kolo Dějepisné olympiády, protože se mi podařilo vyhrát školní kolo této soutěže. Moji největší zálibou je ovšem sport. Hlavně fotbal a florbal. Florbal hraju od první třídy za FBC Trutnov. Před dvěma lety jsme vyhráli krajský přebor elévů a ani jednou jsme neprohráli! Nyní hraju za mladší i starší žáky. 5 let také hraju fotbal za MFK Trutnov – s klukama v kategorii U13 hrajeme Českou ligu žáků a s holkama 2.ligu starších zákyň. Hraju buď v poli nebo chytám. Doma mám řadu diplomů za „nejlepšího brankáře turnaje“.

Chtěla bych požádat o příspěvek na soustředění nebo fotbalový kemp (5 000 Kč) a vybavení (kopačky nebo rukavice – 1 500 Kč), celkem 6 500 Kč.

Na oplátku bych chtěla ostatním dětem ukázat, že sport je důležitý a že i nepatrný pohyb může znamenat radost. Své zkušenosti bych ráda využila a podarila brankářům v přípravce – při tréninku nebo turnaji. Taky bych chtěla dělat rozhodčí, ale to můžu až od 15 let,

 

Tereza Fuchsová /vlastnoruční podpis/

 

 

Fotogalerie

  • Terezka v akci v bráně
  • Terezka se svým fotbalovým týmem
  • Terezka na výletě
  • V zimě Terka ráda vyrazí na běžky